Gol Kamila Grosickiego w 41 kolejce Championship.

0
841
Kamil Grosicki

Kamil Grosicki siedem minut po wejściu na boisko z ławki rezerwowych wpisał się na listę strzelców. Jego Hull City, wygrała z Queens Rangers 4- 0, w 41 kolejce angielskiej Championship.

Już przed przerwą Hull prowadziło dwoma bramkami, po tym jak tuż przed przerwą gola strzelił Harry Wilson, a kilka chwil później samobójczym trafieniem skompromitował się Alex Smithies.

O innych wydarzeniach związanych z piłką nożną przeczytasz także na: f7sport.pl/pilka-nozna

Kamil Grosicki i na boisku pojawił się w 52. minucie zmieniając Jarroda Bowena. Już siedem minut później sam podwyższył na 3-0. Chwilę później na 4-0 bramkę zdobył Abel Hernandez.

Grosik kontynuuje dobrą passę, którą rozpoczął strzelając bramkę w meczu reprezentacji Polski z Koreą Północną. W ostatnim meczu z Wolverhampton po jego indywidualnej akcji padł gol samobójczy, dający Hull remis.

Trzymamy kciuki, za skrzydłowego reprezentacji Polski, przed zbliżającym się Mundialem w Rosji. Cieszy dobra forma popularnego Grosika.

Zdjęcie główne: Facebook.com